KECY V KLECI

Máš něco na jazyku, tak sem s tím :-)

Diskusní téma: KECY V KLECI

Poděkování II

Datum: 13.05.2012 | Vložil: Viktorka

Taky všem děkuji za účast a za parádní souboje.. Za rok nebo možná dřív to zopakujeme.. Super víkend..

Poděkování

Datum: 13.05.2012 | Vložil: Tipsarevič

Děkuji všem organizátorům za celý turnaj a příjemné prožití víkendu. P.S.: guláš byl famózní

Počasí ....

Datum: 11.05.2012 | Vložil: FeDex

Ahoj Všem, tak vzhledem k předpovědi doufám, že ty brusle a teplé prádlo vezu zbytečně...plavky a plotve považuji za zamožřejmnou výbavu...snad to hory rozeženou...

Otázka na arbitra

Datum: 04.05.2012 | Vložil: TIPSAREVIC

Zda-li bude k dispozici tzv. JESTŘÁBÍ OKO ;-)

Re: Otázka na arbitra

Datum: 06.05.2012 | Vložil: Viktorka

Noooo, tak to mě zajímá taky??

Re: Otázka na arbitra

Datum: 07.05.2012 | Vložil: Petra Kvitová

No to pozor,Sharapova včera baštila pořád mrkvičku a říkala,že už je pomalu bystrozraká,tak myslím že o jestřábí oko bude taktéž postaráno...:)

Re: Re: Otázka na arbitra

Datum: 07.05.2012 | Vložil: Nadal

Jestřábí oko je přece Láďa

New racket

Datum: 27.04.2012 | Vložil: Viktorka

Viki si dnes zakoupila novou raketu... Takže bacha!!! A hraje úplně sama!!

Re: New racket

Datum: 01.05.2012 | Vložil: Tipsarevic

Pokud hraje sama, tak jsem první kdo se hlásí o půjení ;-)

Re: Re: New racket

Datum: 02.05.2012 | Vložil: Viktorka to Tipsarevič

Hraje fakt úplně sama.. Dnes jsme s Petrou Kvitovou poprvé trénovaly na vrbenských kurtech a tam se její kvalita skutečně prokázala!!! Za drobný poplatek ráda zapůjčím.. :-)

Kovi - 8 hlasů

Datum: 18.04.2012 | Vložil: Viktorka

Co to jako má být???? A to jede o víkendu do Prahy - prý na výlet - houby - jede si na pobočku zahlasovat ze všech počítačů.. :-( Zdá se, že máme nového favorita :-)

Kovi - 8 hlasů

Datum: 19.04.2012 | Vložil: Kovi

... a po cestě do Prahy mám Olomouc, Brno a Jihlavu ... :-) :-) :-)

Týmy

Datum: 18.04.2012 | Vložil: Ondra

A kde máme názvy týmů, které jsme loni tak pracně vymýšleli?

Každý ze zúčastněných se musí podobat co nejvíce své skutečné tenisové předloze.

Datum: 16.04.2012 | Vložil: Kovi

... v tom případě si beru dovolenou,abych stihnul vyrýsovat své zaoblené tělo ...

Anketa

Datum: 13.04.2012 | Vložil: Dan

Koukám, že pro Janču a Petra hlasovala celá rodina

Re: Anketa

Datum: 14.04.2012 | Vložil: Viktoria Áčková

Nene - to Jana sama (nestíhám obíhat všechny počítače..)

Re: Re: Anketa

Datum: 15.04.2012 | Vložil: Petra Káčková

Nemůžeme ani pracovat,Viktorka pořád běhá a hlasuje ze všech počítačů..:)) I manažeři už nemají svůj noťas...:)) Regionálův je jí prd platný,ten už hlasoval pro sebe:-D