Taky všem děkuji za účast a za parádní souboje.. Za rok nebo možná dřív to zopakujeme.. Super víkend..
KECY V KLECI
Máš něco na jazyku, tak sem s tím :-)
Diskusní téma: KECY V KLECI
Poděkování II
Datum: 13.05.2012 | Vložil: Viktorka
Poděkování
Datum: 13.05.2012 | Vložil: Tipsarevič
Děkuji všem organizátorům za celý turnaj a příjemné prožití víkendu. P.S.: guláš byl famózní
Počasí ....
Datum: 11.05.2012 | Vložil: FeDex
Ahoj Všem, tak vzhledem k předpovědi doufám, že ty brusle a teplé prádlo vezu zbytečně...plavky a plotve považuji za zamožřejmnou výbavu...snad to hory rozeženou...
Otázka na arbitra
Datum: 04.05.2012 | Vložil: TIPSAREVIC
Zda-li bude k dispozici tzv. JESTŘÁBÍ OKO ;-)
Re: Otázka na arbitra
Datum: 06.05.2012 | Vložil: Viktorka
Noooo, tak to mě zajímá taky??
Re: Otázka na arbitra
Datum: 07.05.2012 | Vložil: Petra Kvitová
No to pozor,Sharapova včera baštila pořád mrkvičku a říkala,že už je pomalu bystrozraká,tak myslím že o jestřábí oko bude taktéž postaráno...:)
Re: Re: Otázka na arbitra
Datum: 07.05.2012 | Vložil: Nadal
Jestřábí oko je přece Láďa
New racket
Datum: 27.04.2012 | Vložil: Viktorka
Viki si dnes zakoupila novou raketu... Takže bacha!!! A hraje úplně sama!!
Re: New racket
Datum: 01.05.2012 | Vložil: Tipsarevic
Pokud hraje sama, tak jsem první kdo se hlásí o půjení ;-)
Re: Re: New racket
Datum: 02.05.2012 | Vložil: Viktorka to Tipsarevič
Hraje fakt úplně sama.. Dnes jsme s Petrou Kvitovou poprvé trénovaly na vrbenských kurtech a tam se její kvalita skutečně prokázala!!! Za drobný poplatek ráda zapůjčím.. :-)
Kovi - 8 hlasů
Datum: 18.04.2012 | Vložil: Viktorka
Co to jako má být???? A to jede o víkendu do Prahy - prý na výlet - houby - jede si na pobočku zahlasovat ze všech počítačů.. :-( Zdá se, že máme nového favorita :-)
Kovi - 8 hlasů
Datum: 19.04.2012 | Vložil: Kovi
... a po cestě do Prahy mám Olomouc, Brno a Jihlavu ... :-) :-) :-)
Týmy
Datum: 18.04.2012 | Vložil: Ondra
A kde máme názvy týmů, které jsme loni tak pracně vymýšleli?
Každý ze zúčastněných se musí podobat co nejvíce své skutečné tenisové předloze.
Datum: 16.04.2012 | Vložil: Kovi
... v tom případě si beru dovolenou,abych stihnul vyrýsovat své zaoblené tělo ...
Anketa
Datum: 13.04.2012 | Vložil: Dan
Koukám, že pro Janču a Petra hlasovala celá rodina
Re: Anketa
Datum: 14.04.2012 | Vložil: Viktoria Áčková
Nene - to Jana sama (nestíhám obíhat všechny počítače..)
Re: Re: Anketa
Datum: 15.04.2012 | Vložil: Petra Káčková
Nemůžeme ani pracovat,Viktorka pořád běhá a hlasuje ze všech počítačů..:)) I manažeři už nemají svůj noťas...:)) Regionálův je jí prd platný,ten už hlasoval pro sebe:-D